Boom Camp

Vaikų dienos stovykla „Boom Camp‘22“ @ Palanga

Kaip atrodo „Boom Camp‘22“ vasaros dienos stovykla? Jaunuoliai drauge su mūsų vadovais pramogauja nuo ankstyvo ryto iki vakaro, o naktis leidžia kartu su tėvais. Ir taip 5 dienas iš eilės! Tėvai mėgaujasi laiku sau, vaikai parsiveža nuostabiausių įspūdžių ir naujų draugų.

Ką veiksime?

  • Siausime pramogų parke „Boom Park“, kuriame laukia įvairiausios batutų erdvės (3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona, 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė, 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma), čiuožinėjimas padangomis nuo kalno, ZIP line‘as, elektrinės bei drifto mašinėlės, pneumatiniai ginklai ir daug kitų.
  • Adrenalino ieškosime nuotykių parke „Miškas“ – įvairaus sudėtingumo, medžiuose įkurtose trasose.
  • Grožėsimės „Zoo Parko“ augintiniais, kuriuos stebėsime ne iš toli, o galėsime prieiti labai arti, glostyti ir maitinti.
  • Naujausias ir moderniausias vandenlenčių parkas pasaulyje „313 Cable Park“ drąsiausiems leis išmėginti plaukimą vandenlentėmis.
  • Išbandysime daug neįprastų veiklų. Mokysimės profesionaliai filmuoti bei montuoti nuotykių filmuką, groti DJ pultu, rengti putų šou, išbandysime jėgas orientaciniame žaidime ir pan.

>> STOVYKLOS TVARKARAŠTIS <<


Beje, maistu pasirūpins „Boom Studio“ restoranas, kurio maistas įtiks net išrankiausiam skoniui. Visi patiekalai subalansuoti jaunam organizmui.

Pažadame – „Boom Camp‘22“ jūsų vaiko vasarą padarys įspūdinga!

Trukmė: 5 d.d. (pirmadienis – penktadienis)
Darbo laikas: nuo 7.30 val. iki 17.30 val.
Amžius: 7-14 metų aktyvią veiklą mėgstantys vaikai
Adresas: Mokyklos g. 90, Žibininkų km., Kretingos raj. „Boom Park“
Stovyklos kaina: 165 Eur.


>> REGISTRACIJOS FORMA <<


Kontaktai:

☎ 8 655 59805 ✉ stovyklos@boompark.lt