Boom Camp

Vaikų dienos stovykla „Boom Camp‘24“ @ Palanga

 

Dėl stovyklos kreiptis:
☎ +370 655 59805 ✉ stovyklos@boompark.lt

1 pamaina (liepos 1- liepos 5 dienomis)
2 pamaina (liepos 8 – liepos 12 dienomis)
3 pamaina (liepos 15 – liepos 19 dienomis)
4 pamaina (liepos 22 – liepos 26 dienomis)
5 pamaina (liepos 29 – rugpjūčio 2 dienomis)
6 pamaina (rugpjūčio 5 – rugpjūčio 9 dienomis)

Kaip atrodo „Boom Camp‘24“ vasaros dienos stovykla? Jaunuoliai drauge su mūsų patyrusiais vadovais pramogauja nuo ankstyvo ryto iki vakaro, o naktis leidžia kartu su tėvais. Ir taip 5 dienas iš eilės! Tėvai mėgaujasi laiku sau, vaikai parsiveža nuostabiausių įspūdžių ir naujų draugų.

Ką veiksime?

  • Siausime pramogų parke „Boom Park“, kuriame laukia įvairiausios batutų erdvės (3500 m² pripučiamų batutų ir atrakcionų zona, 3000 m² dydžio vandens batutų erdvė, 600 m² „Trampoline“ sausumos batutų platforma), čiuožinėjimas padangomis nuo kalno, ZIP line‘as, elektrinės bei drifto mašinėlės, pneumatiniai ginklai ir daug kitų.
  • Adrenalino ieškosime nuotykių parke „Miškas“ – įvairaus sudėtingumo, medžiuose įkurtose trasose.
  • Grožėsimės „Zoo Parko“ augintiniais, kuriuos stebėsime ne iš toli, o galėsime prieiti labai arti, glostyti ir maitinti.
  • Išbandysime daug neįprastų veiklų. Mokysimės vaidinti, profesionaliai filmuoti bei montuoti nuotykių vaizdo klipus, rengti putų šou, išbandysime jėgas orentaciniame žaidime, vandenlenčių parke „313 Cable Park“ stebėsime Pro Rider pasirodymus ir daug daugiau.

Beje, maistu pasirūpins „Boom Studio“ restoranas, kurio maistas įtiks net išrankiausiam skoniui. Visi patiekalai subalansuoti jaunam organizmui. Skanu, sveika ir kokybiška.

Pažadame – „Boom Camp‘24“ jūsų vaiko vasarą padarys įspūdinga!

Trukmė: 5 d.d. (pirmadienis – penktadienis)
Darbo laikas: nuo 7.30 val. iki 18.00 val.
Amžius: 7-12 metų aktyvią veiklą mėgstantys vaikai
Adresas: Mokyklos g. 90, Žibininkų km., Kretingos raj. „Boom Park“
Stovyklos kaina: 240 Eur.


>> REGISTRACIJOS FORMA <<


Kontaktai:

☎ +370 655 59805 ✉ stovyklos@boompark.ltNauja paslauga: norite dienai ramiai mėgautis pajūrio teikiamais džiaugsmais? Visai dienai palikite savo vaiką mums. Vaikai be tėvų siaus parke, o juos prižiūrės patyrę vadovai, maitins Boom Studio restoranas. Tuo tarpu tėveliai galės ramiai keliauti prie jūros. Visa diena ramybės!

Diena su priežiūra ir maitinimu >>